Szukam firmy robiącej przeprowadzki w Warszawie Żoliborz

Postautor: rintintin » pt maja 12, 2017 5:30 am

Mam do ogarniecia przeprowadzkę małej firmy w zasadzie to 3 glowne pomieszczenia wiec nie jest tego sporo. Zalezy mi na tym, aby mi żadne dokumenty nie poginęły. no i żeby względnie tanio jeszcze było. Czy ktos może mi cos polecic?

Awatar użytkownika

Postautor: ManSuper » pt maja 12, 2017 5:58 am

Dobrze jest to zlecic mimo wszytsko firmom bo kazda firma pracuje na swoja reputacje. Bo jest sporo osob które robia to sami ale ja bym im nie ufal.

Postautor: rintintin » pt maja 12, 2017 6:31 am

Jeśli chodzi chodzi o przeprowadzki w Warszawie na Żoliborzu to naprawde nie powinienes mieć jakiegos większego problemu. Ja korzystałem z takiej firmy http://wikiprzeprowadzki.pl/przeprowadzki-warszawa/ i naprawde mogę powiedziec ze byłem zadowolony, bo jednak czasowo ludzie przyjechali, pomogli wnieść na gore. Generalnie nie wyszlo drogo, Zreszta na tej stronie firmy tez masz cennik. Oni mi pomagali z przeprowadzka mojej firmy no i nie narzekam.

Awatar użytkownika

Postautor: Skoczek » pt maja 12, 2017 8:58 am

W przypadku firm chodzi o to żeby nie mieć zbyt duzych przestojow. Bo to wtedy wszystko generuje wydatki. Wiec to się liczy.

Awatar użytkownika

Postautor: ACzemuTak » pt maja 12, 2017 9:11 am

Przy przeprowadzkach ważne jest to żeby nic ci nie potłukli i nei poniszczyli. Bo to zawsze wiekszy koszt potem.

kuchnie gliwice

Wróć do Motoryzacja