Fajne autko w leasingu bez wpłaty własnej

Awatar użytkownika

Postautor: Motorniczy_83 » czw paź 20, 2016 3:25 am

Witam. Mam pytanie. Chodzi o leasing. Czy są firmy, które dają w leasing auta bez wpłaty własnej? Czy to tylko dla dużych przedsiębiorstw?

Awatar użytkownika

Postautor: Alfabetka » czw paź 20, 2016 6:20 am

Jak najbardziej leasing samochodu dostanie też nowa firma. Co do opłaty wstępnej, to bywa różnie, wszystko zależy od firmy, ale jest mnóstwo leasingodawcó, którzy jej nie pobierają, więc na pewno bez problemu ci się uda dostać samochód. :)

Awatar użytkownika

Postautor: DzikiKot » czw paź 20, 2016 8:08 am

Nowe firmy też dostają. Ja brałem akurat w Leasing24.pl i wszystko sie odbyło bez problemu.

Awatar użytkownika

Postautor: Skoczek » czw paź 20, 2016 9:17 am

Ja też moge polecić Leasing24.pl, decyzje dosytaniesz nawet w pare minut, poza tym nie ma ryzyka wynikającego ze stopami procentowymi, jak przy kredycie.

Postautor: kontrolka » czw paź 20, 2016 11:57 am

Jeśli chodzi o nowe firmy, to trzeba pamiętać, że leasing to usługa, więc wlicza się w koszty. Poza tym nie jest to majątek firmowy i nie zaniża zdolności kredytowej. Generalnie jest tak, że jak już weźmiesz jeden kredyt, to z kolejnym może być problem. Wzięcie auta czy sprzętu na leasing znosi to ograniczenie, więc masz większą swobodę jeśli chodzi o inwestycje czy też zabezpieczenie, że w razie konieczności będzie można łatwo ten kredyt dostać.

Awatar użytkownika

Postautor: ACzemuTak » czw paź 20, 2016 12:21 pm

Ja dostałem w leasing samochód bez wpłaty własnej, po prostu na zasadzie wynajmu auta. Wyszło to tanio, bo nie był to nowy samochód, tylko starszy model, ale jestem zadowolony. Potem taki samochód możesz wykupić ze zniżką.

kuchnie gliwice

Wróć do Motoryzacja