Ile kosztuje profesjonalne czyszczenie samochodu?

Postautor: rintintin » śr gru 21, 2016 3:48 am

Witam wszystkich. Szukam firmy, która mogłaby mi pomóc doprowadzić do porządku moje auto. Chyba zdecydowałbym się na kompleksowe sprzątanie, od podstaw, aż po woskowanie i polerowanie. Chciałbym się dowiedzieć ile takie sprzątanie może kosztować? Sam nie mam tyle zapału, aby do tego przysiąść, no co tu dużo ukrywać, nie chce mi się. Wolę zapłacić i mieć z głowy. Macie jakieś propozycje?

Postautor: kontrolka » śr gru 21, 2016 6:34 am

Cześć. Nie wiem ile kosztuje kompleksowe mycie auta, ale na przykład szyby czyszczenie zwykle biorą 10zł. Podobnie z praniem dywaników. Najdroższe jest pranie tapicerki, bo tutaj używa się zazwyczaj nowoczesnych sprzętów piorących, także parowych. Obecnie jest pełno firm czyszczących, oferujących bardzo dobre usługi. Musiałbyś popatrzeć w necie

Awatar użytkownika

Postautor: Motorniczy_83 » śr gru 21, 2016 7:59 am

Hej. Ja tam samodzielnie czyszczę auto. Co prawda tapicerki jeszcze nie prałem, bo moja nie wygląda najgorzej, ale pewnie prędzej czy później będę szukał.

Awatar użytkownika

Postautor: nokafoka » śr gru 21, 2016 8:10 am

Mój mąż także samodzielnie czyści. Ale tapicerkę to czyściliśmy już w firmie sprzatajacej. Pamiętam, że pies nam zabrudził tak siedzenia, że nie szło inaczej. Wtedy skorzystaliśmy z usług firmy Diamond Car detailing. Pranie tapicerki odbyło się błyskawicznie, a po praniu wyglądała, jak nowa.

Awatar użytkownika

Postautor: DeltaJohn » śr gru 21, 2016 10:18 am

Nie jestem pewien ile kosztuje takie pranie, ale chyba coś koło 200zł. Na to trzeba się przygotować. Ja bym spróbował najpierw sam sprać tapicerkę, a jeśli to by nie pomogło pojechać do myjni gdzie oferują takie usługi.

Postautor: bazanciara » śr gru 21, 2016 10:59 am

Witam serdecznie. Ja także miałam problem z tapicerką samochodową. Myślałam, że jedyną opcją będzie natychmiastowo sprzedaż auta, ale myjnia w Poznaniu pomogła, wyprali mi ją. Dam wam namiar na firmę i cennik bo o to też tutaj pytaliście http://www.diamondcardetailing.pl/cennik.html. Ja nie zapłaciłam dużo. A efekt niesamowity!

Awatar użytkownika

Postautor: SilverStone » śr gru 21, 2016 11:53 am

Siemka. Jeśli chodzi o pranie tapicerki to najlepsze są pianki do tapicerek. Choć jeśli macie mocno zabrudzone to też poleciłbym skorzystać z firmy piorącej. Będzie taniej, szybciej i pewnie dokładniej.

kuchnie gliwice

Wróć do Motoryzacja