Potrzebuję kursu nurkowania w Bydgoszczy

Postautor: kontrolka » czw mar 30, 2017 12:37 am

Mój facet nakręcił mnie ostro na nurkowanie. Myślę, że chciałabym spróbować, ale potrzebuję jeszcze zrobić kurs nurkowania w Bydgoszczy. Czy możecie mi coś doradzić?

Postautor: bazanciara » czw mar 30, 2017 1:08 am

Na stopniu podstawowym kursu to nabedziesz takie umiejętności, które są potrzebne osobie początkującej. Z czasem jest też dobrze dodatkowo się szkolić no i jednak mimo wszystko cały czas w tym siedzieć, żeby wiedzieć, co się zmienia itd.

Postautor: rintintin » czw mar 30, 2017 2:45 am

Przy tego typu kursach to różnie rozwiązuje się je czasowo robi się je wieczorowo, weekendowo… ja akurat robiłem weekendowo bo w tygodniu sporo pracuję no i nie ma czasu ale było super. Teraz myślę o nowym szkoleniu bo tamto już było 2 lata temu : )

Awatar użytkownika

Postautor: ManSuper » czw mar 30, 2017 4:27 am

Wiesz nikt cię na początku nie wypuści na głęboką wodę, ale jak przećwiczysz pewne rzeczy w warunkach basenowych to potem jest zwyczajnie łatwiej. Jak chcesz to możesz tu zajrzeć https://www.zyjepodwoda.pl/miejsca/nurkowanie/bydgoszcz/kursy-nurkowania-bdg/ ja jak szukałem kursu dla siebie to tu trafiłem. Teraz jest coraz więcej kursów nurkowania przeprowadzanych Bo jednak ten sport zyskuje na popularności.

Awatar użytkownika

Postautor: Motorniczy_83 » czw mar 30, 2017 4:49 am

A dama wody się nieboi?

Awatar użytkownika

Postautor: ManSuper » czw mar 30, 2017 6:25 am

Tam na tej stronce tez można znaleźć kursy nurkowania w Poznaniu np. no generalnie z roznych miast wiec jak chcesz to tu możesz np. sobie porównać https://www.zyjepodwoda.pl/miejsca/nurkowanie/poznan/kursy-nurkowania-pn/ no i zobaczyc co ci bardziej pasuje a co odpada.

kuchnie gliwice

Wróć do Sport