Efektowny freestyle z piłką nożną – kojarzycie kto daje takie występy?

Awatar użytkownika

Postautor: Balbina » wt lip 25, 2017 10:02 pm

Zbliżają się urodziny mojego chłopaka który ma hopla na punkcie piłki nożnej a już w szczególności wszelkich trików, akrobacji i tym podobnych spraw. Przeczytałam że są naprawdę rewelacyjni freestylowcy którzy dają pokazy dla publiczności. Taka atrakcja na przyjęciu urodzinowym Miśka to byłoby coś.

Postautor: rintintin » wt lip 25, 2017 10:25 pm

Sądzę że nawet osoby nie mające jakiegoś wielkiego kontaktu z futbolem mogą być pod wrażeniem. Freestyle to jest naprawdę świetna sprawa, ale dojście do jako takich umiejętności zajmuje wiele czasu.

Awatar użytkownika

Postautor: Alfabetka » wt lip 25, 2017 10:57 pm

Czytałam że freestylowcy piłkarscy są bardziej narażeni na wiele kontuzji i urazów niż zawodnicy biegający po boisku. Nie mówiąc już o tej precyzji od której nie można nigdy odstąpić.

Postautor: simon » śr lip 26, 2017 1:35 am

Dobry zawodnik we freestylu powinien uczyć się przynajmniej kilka lat żeby jego pokazy nadawały się do celów komercyjnych. Stopniowo na Zachodzie to się staje kolejną dyscypliną sportu i to całkiem dochodową.

Postautor: wojtek » śr lip 26, 2017 4:28 am

Pasjonatom raczej chodzi o to by się po prostu doskonalić i mieć z tego dużo przyjemności. Nie każdy freestyle z piłką nożną robi tak samo duże wrażenie. Kluczowe jest to co potrafi główny aktor pokazu. Jeśli chodzi o tego faceta http://dawidpajor.com/ to moim zdaniem w Polsce niewielu ma godnych konkurentów. Tylko że tutaj widać że skala umiejętności jest bardzo duża już na pierwszy rzut oka. Jego panowanie nad piłką... poezja. Spore grono zagranicznych freestylowców może przynosić mu wodę na trening ;)

Awatar użytkownika

Postautor: TwardaJane » śr lip 26, 2017 6:34 am

Rzeczywiście widać że wiele potrafi. Próbuję sobie wyobrazić ile czasu musiał włożyć w trenowanie żeby osiągnąć taki poziom. Sądzę że nie znalazłabym w sobie tyle sił.

Awatar użytkownika

Postautor: Kenshi » śr lip 26, 2017 8:51 am

Raz byłem na imprezie firmowej i właśnie był taki pokaz, możliwe że nawet ten sam człowiek to robił. Mi się to niesamowicie podoba i jestem również pod sporym wrażeniem warsztatu i talentu.

Awatar użytkownika

Postautor: Motorniczy_83 » śr lip 26, 2017 9:14 am

Ciężko chyba nie być pod wrażeniem. Jestem pewien że jak pokaz zrobi ten gość z linka to wszyscy będą zachwyceni tym co zobaczą.

kuchnie gliwice

Wróć do Sport